Wednesday Jun 29, 2022

Krówki na ślub

Kiedy przyszła panna młoda się zaręcza, pierwszą rzeczą, jaka przychodzi jej do głowy, jest dzień ślubu. Od sukni po kwiaty – jest wiele szczegółów, o których należy pomyśleć już na wczesnym etapie przygotowań. Jednak jeden szczegół, który może zostać przeoczony, to upominki. Jak określić, co goście zabiorą ze sobą do domu po tak szczególnym i niezapomnianym dniu?

 

Krówki to świetna alternatywa dla tradycyjnych upominków. Są one nie tylko pyszne, ale także zawierają dwa składniki kojarzone ze ślubem: miłość i czekoladę. Goście mogą cieszyć się tym słodkim przysmakiem, wspominając swoje ulubione chwile z tego wyjątkowego dnia. Krówki te można również spersonalizować! Dołącz do nich małą zawieszkę z imieniem i nazwiskiem, aby goście wiedzieli, kto jest ich gościem. Personalizowane krówki są zarówno słodkie, jak i pyszne.

 

Niektórzy uważają, że krówki  to po prostu słodycze, ale to coś więcej.

 

To forma sztuki. Wiele par zgodzi się, że krówki podawane na przyjęciu weselnym to najważniejszy szczegół imprezy, ponieważ jest to deser, o którym wszyscy mówią jeszcze długo po ostatnim tańcu. Dobrze zrobione krówki weselne, czy to ręcznie, czy ze sklepu, mogą być dziełem sztuki. Możesz wybrać klasyczny smak, jak czekolada czy masło orzechowe, albo coś bardziej wyszukanego, jak krem pomarańczowy czy ciasto ciasteczkowe. Wystarczy, że podasz jeden lub dwa smaki, a resztą zajmie się sklep.

W przypadku spersonalizowanych krówek ślubnych możesz stworzyć swoje własne dzieło sztuki w oparciu o ulubione smaki i kolory – herbata z cytryną i kokosem to coś bardzo letniego? A może chleb bananowy z mleczną czekoladą i masłem orzechowym? Kombinacji jest nieskończenie wiele. Nie musisz nawet ograniczać się do smaków żywności; co powiesz na krówki z laski cukrowej?

Back to Top