Wednesday Jun 29, 2022

Wymarzona suknia ślubna

Zanim przystąpisz do wyboru sukni ślubnej, powinnaś rozważyć, jak chcesz do tego podejść. Suknie ślubne (2022) są oferowane w wielu sklepach, ale tylko w jednym będzie ta, którą pokochasz i wybierzesz do noszenia w swoim jedynym takim w ciągu całego życia dniu. Moda ślubna jednak szybko się zmienia, więc tym trudniej będzie znaleźć sukienkę, która spełni Twoje wymagania, a jednocześnie okaże się zgodna z najnowszymi trendami. Dlatego, suknię warto wybierać niezbyt wcześnie i niezbyt późno. Poniżej przedstawiamy wskazówki, które jak wierzymy, pomogą Ci odnaleźć Twój styl na własny ślub i wyglądać olśniewająco.

Wybierz swoją sylwetkę

Kształt Twojej idealnej sukni jest częściowo oparty na stylu, który lubisz, miejscu i nastroju ślubu, a także na tym, co najbardziej schlebia Twojemu ciału. Dopasowany krój jest zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny i pasuje do wielu typów sylwetki, podczas gdy prosta pochwa jest najlepsza dla wysokich, smukłych panien młodych. Obszerna suknia balowa dodaje dramatyzmu, ale może przytłoczyć drobną posturę. Style syreny eksponują krągłości jak twoja ulubiona ołówkowa spódnica.

Rozważ mniej tradycyjne długości

Chociaż najprawdopodobniej nie sprawdzą się na formalny ślub, na bardziej swobodne, rustykalne lub plażowe wesele, nietradycyjne długości mogą być świetnym sposobem na podkreślenie swojej osobowości w swojej sukni na wielki dzień.

Zwróć uwagę na tkaninę!

Oprócz sylwetki, koloru i ozdób, materiał ma duży wpływ na wygląd sukni. Cięższy, bardziej ustrukturyzowany materiał (wyobraź sobie jedwabny szantung, taftę lub gipiurową koronkę) utrzyma swój kształt i wygładzi twoją sylwetkę. Niestrukturalny jedwab i cienki szyfon są mniej pochlebne dla tych panien młodych o krągłych kształtach.

Noś obcasy na spotkanie

Niektóre salony ślubne mają wspólne szpilki, które można pożyczyć, ale to trochę obrzydliwe, a sukienka będzie wyglądać zupełnie inaczej w klapkach niż w szpilkach. Przygotuj się, przynosząc obcasy o tej samej wysokości, którą prawdopodobnie będziesz nosić na swój wielki dzień, dzięki czemu będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać sukienka.

Przynieś zdjęcia sukienek dla inspiracji

Niezależnie od tego, czy są to wydruki wymarzonych sukienek z Twojej tajnej ślubnej tablicy na Pintereście, którą miałeś od czasów studiów, czy strony z czasopisma, uzbrój się w kolaż zdjęć stylów sukien ślubnych, które najbardziej lubisz podczas zakupów.

Przynieś zdjęcia scenerii

Oprócz sukni, które wyciągasz z czasopism lub Pinteresta, przynieś na spotkanie zdjęcia z uroczystości i miejsca przyjęcia. Obserwowanie atmosfery miejsca może pomóc Twojemu konsultantowi wybrać suknie, które będą najbardziej odpowiednie dla danej lokalizacji.

Nie przymierzaj sukienek powyżej budżetu
Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, nie ma sensu jej przymierzać — po prostu torturujesz się i ustalasz standard, którego nie spełni żadna sukienka, którą możesz mieć.

Rozważ zakupy online

Czy zakupy online są jedyną terapią detaliczną, jaką znasz? Jeśli jesteś zapaloną klientką zakupów internetowych, możesz kupić sukienkę online. Jeśli możesz przymierzyć sukienkę osobiście, to świetnie. Jeśli nie, sprawdź zasady zwrotów — zwłaszcza jeśli zamawiasz kilka produktów do przymierzenia i rozważenia — aby upewnić się, że masz prawo do pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli osobiście nie wygląda to tak marzycielsko.

Back to Top